חיתול מושלם? כמעט! סקירה של האגיס פרידום דריי

החיתול המועדף עליי הוא ללא ספק האגיס. קשה להצביע על סיבה אחת לכך, ייתכן שזה נובע מכך שזה היה החיתול הראשון שהצלחתי ללבוש כראוי בילדותי (מידה 6 עם פו הדוב) או פשוט בגלל תחושת הנוחות שהוא מעניק. חשוב לציין שגם עוביו הרב יחסית למתחרים בשוק באותה תקופה תרם לתחושה זו.יש בסוף סרטון פתיחת חבילה.
לפני שאמשיך, יש הקלטות של הפוסטים באתר, אז אתם מוזמנים להגיב איך הם. 🎙️📝
למי שחדש כאן, אני דובי 🧸 ואני מזמין אתכם לערוץ הטלגרם שלנו (בעילום שם), אשר מעודכן על פוסטים חדשים, ובך תהיו חלק מהקהילה שלנו 💬.
https://t.me/israelabdl
מחיר ועיצוב
מחיר החבילה, הכוללת 30 חיתולים, עומד על 45 שקלים, מחיר יקר יחסית למוצר שאינן נחשבות כ"פרימיום". עם זאת, ניתן למצוא מבצעים תכופים, כמו 3 חבילות ב-110 שקלים ואף פחות. המחיר הרגיל לחיתול עומד על 1.5 שקלים, יקר לדעתי.

התרגשות וחששות בפתיחת חבילת חיתולים חדשה.
כמו בכל פעם שאני פותח חבילת חיתולים חדשה, פרץ של התרגשות שטף אותי, וציפייה דרוכה עטפה אותי, בלי לדעת מה בדיוק מחכה לי בחבילה. כשהוצאתי את החיתול הראשון, הבחנתי מיד בשינוי: הוא היה דק יותר מקודמו.
תחושה של אכזבה קלה התגנבה אליי כשגיליתי שבחיתול יש רק את פו הדוב ולא גם את טיגר כמו תמיד. עם זאת, העיצוב החמוד של החיתול המשיך לרגש אותי. הלוגו של האגיס התנוסס בחזית, מוקף בצורות של פו הדוב ובגווני כחול עדינים. שילוב שיוצר מראה מקסים ונעים לעין. ההרגשה של החיתול , מעוררת בי סקרנות לגבי ביצועיו בפועל. נותר רק לחכות ולראות אם יעמוד במבחן הזמן והשימוש היומיומי.

חיתול חדש, התנסות חדשה: נוחות, התאמה וחיבוק עדין.
החיתול החדש הפתיע שוב לטובה! יש לו לשוניות אלסטיות רכות ונוחות אשר נותנות תחושב נעימה, וחיבוק עדין לגוף שכל-כך מסמל בשבילי את הרגיס. חשוב לי לציין שאין לשוניות מקדימה, מה שמונה מהן להיתלש כמו בחיתולים אחרים. התחושה שלו ממש דרה ונעימה, ממש כמו פמפרס, כך שהחיתול לא מורגש מתחת לבגדים. וממש כיף ללבוש אותו.

חיתול סופר סופג – עמיד לאורך כל הלילה
הופתעתי לטובה מיכולת הספיגה המדהימה של החיתול החדש. הוא עמד במבחן חצי ליטר המים, ואף שרד לילה שלם כשהוא רטוב מבלי לאבד את צורתו.
ייחודו של החיתול טמון בתעלות הספיגה אשר המפזרות את הנוזל באופן אחיד, ומונעות ממנו להתמקם באזור אחד ולגרום לנפיחות. כתוצאה מכך, ניתן ללבוש את החיתול גם לאחר ספיגה משמעותית, מבלי לחוש אי נוחות. בניגוד לאחרים.

התאמת מידת החיתול:
אני שוקל 57 ק״ג, המידה במכנסיים 36.
החיתול נמתך מאחור עד ל51 ס״מ (לייפ ביביז לצורך השוואה 45 ס״מ), מקדימה 30 ס״מ כמו לייפ ביביז. לאורך 57 ס״מ (חיתול לייפ ביביז 57).

סיכום ביקורת חיתולי האגיס פרידום דריי – 9 מתוך 10 מדבקות!

 • מחיר יקר: יחסית לחיתולים אחרים בשוק. 0/1
 • עיצוב חמוד: פו הדוב ולוגו האגיס משולבים בצורה יפה ונעימה לעין. 1/1
 • חומר נעים: תחושה רכה ודקה על העור 1/1
 • אלסטיות מעולה: שומרת על התעלות ספיגה גם בלילה 1/1
 • תחושת יובש מוחלטת: לאורך כל זמן השימוש. 1/1
 • שמירה על צורה: לא מתנפח יתר על המידה גם לאחר ספיגה. 1/1
 • עובי דק: כמעט בלתי מורגש מתחת לבגדים. 1/1
 • דיסקרטיות מרבית: לא ניתן להבחין בחיתול מתחת לבגדים. 1/1
 • יכולת ספיגה יוצאת דופן: עמד במבחן חצי ליטר מים ללא בעיה 2/2
  אם יש דברים נוספים שאתם רוצים שהדרג תכתבו לי בבקשה.

אתם מוזמנים כתוב גם מה אתם חושבים על החיתול בתגובות וכך נהיה קהילה כחמה ונדע איזה חיתולים טובים ולנו ואיזה לא.

אז עד לפוסט הבא אני שולח לכם מיליון חיבוקים
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, שהחיילות והחיילים, החטופות, והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 מחשבות על “חיתול מושלם? כמעט! סקירה של האגיס פרידום”

Scroll to Top