החיים בחיתול:ביטחון ושלווה שלא ידעתי שקימים

שלום חברים!

הימים האחרונים שעברו היו פשוט מעולים! התאקלמתי לגמרי בעבודה החדשה, התחלתי ללמוד קורס חדש (בעולם המחשבים, חייבים להישאר מעודכנים!), ומה שנותן לי את הביטחון הכי גדול – זה לבישת החיתולים 24/7.
כן, כן למי שחדש חיתולים.☺️

הייתי אומר שזה משחרר, אבל זה הרבה יותר מזה. זה פשוט נותן לי תחושה של ביטחון ושלווה שאני לא יכול לתאר במילים. ברור שלא הכל מושלם.

לפני שנצלול לפוסט, רציתי לציין שאני דובי 🧸 ואני מזמין אתכם לערוץ הטלגרם שלנו, ולערוץ WhatsApp (אנונימי) שלנו שם אנו מעדכנים על פוסטים חדשים ויוצרים קהילה תומכת של אוהבי חיתולים.
בקישור הבא תמצאו קישורים לקהילה שלנו: https://t.me/abdl_israel
ועכשיו, בואו נתחיל!

ישנם דברים מסוימים שאני לא יכול לעשות עם חיתול כמו אימון שחייה, או כשאני עובד כמציל.🛟 בנוסף נוצרים כמה מצבים מצחיקים, כמו שאני מתאמן בחדר כושר ואז הולך לשירותים אחרי המקלחת כשאני לבוש עם התיק שלי כדי ללבוש את החיתול.🎒
אין לנו תאי הלבשה, אז כולם מתלבשים באזור המלתחות, ואני מתעקש לקחת את התיק איתי לשרותים. זה מצחיק במיוחד כי רוב הזמן הוא בשטח הציבורי רחוק ממני.
חשוב לי לציין שאני לא יוצא מדעתי בשביל ללובש חיתולים. יש פעילויות מסוימות שאני עושה ללא חיתול בשביל שיהיה לי יותר נוח, ובשביל לא לגרום לחוסר נוחות לאנשים אשר סביבי.

דבר נוסף שאני ממש אוהב זה שאני הולך לשרותים לראות את סימבה בחיתול שאני לובש, זה ממש חמוד אבל יש את הפחד הזה שמישהו יפתח את הדלת או שהיא לא נסגרה כמו שצריך והוא יראה אותי עם החיתול.

כשאני עושה פיפי אני חייב להוריד את המכנסים והתחתונים בשביל שאני יהיה יכול לעשות מה שצריך כך שאני ממש עומד בתא השרותים בחיתול שזה יכול להיות מאוד מביך או כשאני עושה ״ישיבה״ בשרותים אז גם החיתול בין הרגליים שזה גם ממש מצחיק, חמוד ויכול להיות מאוד מביך אם מישהו יכנס לתא.
אני כותב על זה וממש נזכר איך יום אחד אני בשרותים ומישהו מנשא לפתוח את הדלת, ממש נלחצתי בשניה הזו כי פחדתי שהדלת לא תהיה נעולה או משהו כזה זו הייתה המנקה והדלת הייתה סגורה. אני תמיד מפחד שגם בתא שאני משתמש המנעול היה פגום כמו שיש בחלק מתאי השרותים.
חוץ מזה הדברים די רגילים ונחמדים. רציתי רק לעדכון כי הרבה זמן לא כתבתי.

שתפו אותי בתגובות: מה האתגר הכי גדול שאתם מתמודדים איתו כמשתמשי חיתולים?

עד לפעם הבאה, שולח לכם מיליון חיבוקים

שלכם, דובי הקטן 🧸, עם לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, שהחיילות והחיילים, החטופות, והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗
אם אתה חדש, אתה מוזמן 
לערוץ הטלגרם שלנו, ולערוץ WhatsApp שלנו שם אנו מעדכנים על פוסטים חדשים ויוצרים קהילה תומכת של אוהבי חיתולים.
בקישור הבא תמצאו קישורים לקהילה שלנו: https://t.me/abdl_israel

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top