מאמרים

כל מאמר שאני כתבתי מבוסס על מחקרים ישראלים ו/או מחו"ל. בנוסף למאמרים ומידע מאתרי אינטרנט שונים מישראל ומחוץ לישראל. אם זאת כל הדברים אשר נכתבו הם נכונים לשעתם ולאנשים אשר נבדקו ונכתבו אליהם הדברים. אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ בצורה כזו או אחרת. 
ט.ל.ח

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

במאמר הזה אנחנו נדבר על ההיסטוריה של אוהבי החיתולים, והתינוקות בגורים.

אם אתה אוהב חיתולים או תינוק מבוגר הרגש הזה בדרך כלל בא לידי ביטוי בגיל מוקדם מאוד. למרות שההבנה יכולה להיות גם בגיל מבוגר יותר. במקרה של תינוקות מבוגרים, אוהבי חיתולים או ליטלים אנחנו יכולים להרגיש שהגיל שלנו הוא רק מספר בתעודת זהות שלנו. אז כיצד אנחנו יכולים למצוא את המקום שלנו בכל זה? ואיך מתחילים? על זה המאמר הבא.

הקושי בניהול חיים כפולים יכול להיות קשה, במיוחד שאתה מרגיש שאתה צריך לוותר על דברים שעושים לך טוב, אז ניתן לשלב את אורח החיים שלך כתינוק בוגר או אוהב חיתולים בחיים האישים שלך ובעבודה? כך אני עושה את זה.

החלק השלישי והאחרון של יציאה משידת ההחתלה והפעם איך לספר לבן/ת הזוג שאתה אוהב חיתולים? טיפים ודרכים לעשות את זה בצורה טובה ומבוקרת. הכל במאמר הבא

אם אתה הגעת לפוסט הזה סימן שאתה אוהב חיתולים (אם הגעת לפה כי חבר/ה שלך אוהב חיתולים אתה מוזמן לפוסט איך לקבל אוהב חיתולים (ABDL)? ). דע שאתה לא לבד אתה יכול להרגיש מנוכר או מוזר שאתה נהנה ללבוש חיתולים או להתנהג כמו תינוק. חשוב לדעת שאנשים רבים חולקים את אותה חיבה בין אם ללבוש חיתולים ובין עם להתנהג בצורה תינוקית. זכור שאין בך שום דבר "מוזר" או לא נורמלי"

abdl זה ראשי תיבות אשר מיצגים את המונחים "adult baby" ו"diaper lover״ בעברית ״תינוקות גדולים״ ו״אוהבי חיתולים״.
זו קהילה של אנשים אשר מרגישים צורך או רצון להתנהג כתינוקות או ילדים קטנים ו/או ללבוש חיתולים. בנוסף ההתנהגות יכולה לכלול רצון לקבל טיפול כמו תינוקות, ולהשתמש בשפה של תינוקות או התנהגות אשר קשורה לילדות או לגיל הינקות.

הי חברים אם אתה הגעתה לפוסט הזה סימן שמישהו שאתה מכיר אוהב חיתולים.
בפוסט הזה השתדל להסביר מה עומד מאחורי הרצון הזה של אנשים ללבוש חיתול, איך לקבל או לפחות להבין את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top