שנת השירות הסודית שלי בצופים פרק א׳ - סיפור

הכל התחיל בכך שיצאתי לשנת השרות שלי בתנועת הצופים. ידעתי מה אני רוצה לעשות בשנה הזו שאני סוף סוף כל-כך רחוק מההורים שלי. כמו לכל בן גרעין (שנת שרות במסגרת גרעין נחל) היה לי חדר פרטי משלי.
למרות כל הגיבוש והפתיחות שהייתה ביני לבין חברי הגרעין שלי הם לא ידעו שיש לי סוד גדול שמעולם לא סיפרתי להם, אני אוהב חיתולים. תמיד רציתי ללבוש חיתולים אבל מעולם לא הצלחתי כי הייתי גר עם ההורים שלי ועוד שבע אחים, ואחיות כך שתמיד היה מישהו בבית.
אני זוכר איך ביום הראשון יצאתי ביחד עם גיל שמדריך איתי לסיבוב להכיר את האזור שגרנו בו בגבעת שמואל. במהלך הסיבוב עברנו מאחורי חנות מוזרה סוג של סופר, ומה שמיד קפץ לי לעין זה שהיו שם חבילות ניסיון של פמפרס זרוקות.
עשיתי כאילו שלא ראיתי אותם אבל ידעתי שאני חייב להתגנב מדירת השרות שלנו בלילה ולקחת כמה להגשים את החלום שלי, וסוף סוף להשיג חיתול.

בשעה שתיים בלילה התעוררתי בזמן שכולם ישנים והתגנבתי לבחוץ. עשיתי את הדרך לאזור הפח של חנות להוציא משם את החבילת ניסיון שהם זרקו מסיבה לא ברורה. אולי זה היה ארגז ציוד שנפל להם בפתח המחסן.
כל הדרך לא הפסקתי לחשוב כמה רציתי כשהייתי קטן יותר והרטבתי את המיטה שההורים שלי ישאלו אותי אם אני רוצה ללכת לישון עם חיתול משהו שלא קרה אבל הרצון הזה נשאר.
במיוחד הרצון ללבוש חיתול ולהעמיד פנים שאני שוב ילד קטן שמרטיב בלילה, שלא צריך לפחד שיברח לו כמו שפחדתי פעם כשהייתי קטן. ברור שככל שהתקדמתי לשם פחדתי שמישהו יראה אותי או שאני לא ימצאה את החיתולים שהיו זרוקים שם.. אבל לא היה אף אחד עשיתי את דרכי לאזור שהם היו שם ולקחתי חבילה אחת שהייתה זרוקה שם. היא הייתה סגורה לגמרי חדשה אולי היא באמת נפלה שם.

מבעד לסורגים של החנות הצלחתי לראות את כל הבקבוקים, המוצצים, ופרטי התינוקות. מעולם לא היה לי עניין בהם רק בחיתולים אבל הרגשתי מאופנת מהיופי והפשטות שלהם.
היתה לי הרגשה שאני רוצה לקנות כמה מהם, אבל ידעתי שאנשים יחשבו שזה מוזר שבגיל שמונה עשרה אני קונה מוצרי תינוקות. לצערי אני תמיד מפחד ממה שאנשים אחרים חושבים. אולי בגלל זה מעולם לא ניסיתי ללבוש חיתולים או לקחת גם שהיו לי בבית של אחים הקטנים.
הכנסתי מיד את החיתול לכיס ממש התפללתי בלב שאף אחד לא ראה אותי לוקח אותם. חזרתי בזריזות לדירה. שם ניגשתי כמו ילד טוב מיד לחדר שלי נעלתי אותו פתחתי את החיתול ראיתי שזה של פמפרס מידה 4. לצערי למרות שאני רזה ויש לי גוף קטן הוא היה ממש קטן אפילו לא הצלחתי ללבוש אותו. ידעתי שמחר בבוקר אני חייב ללכת לקנות חבילת חיתולים שאני יהיה יכול ללבוש.

בבוקר אכלנו כל החברים ביחד ארוחת בוקר. אני כל כך רציתי לגשת לחנות, לקנות לי חיתולים, כך שהייתי חייב לזייף מחלה.
אמרתי לכולם שאני לא מרגיש טוב שיש לי חום. כך נשארתי בבית בזמן שכולם יצאו לשבט שלהם. אחרי שהבנתי במאה אחוז שאין אף אחד בדירה יצאתי לחנות, הייתי ממש עצבני והרגשתי שכולם מביטים בי ויודעים מה אני רוצה לקנות.
בזמן הסיבובים הבנתי שלאף אחד לא אכפת מה אני עושה. ניגשתי למעבר החיתולים היפים שראיתי מהחלון בלילה, התחלתי ללכת ממש לאט אולי עשר דקות למרות שדקה הייתה מספיקה.
משהו שאני תמיד עושה בשביל לספק את הילד הקטן שלי שכל-כך אוהב את מעבר החיתולים. אחרי כמה שניות ראיתי את הדריינייט שכל-כך רציתי במידה שלי, וליד בקבוקים, מוצצים, וחיתולי תינוקות. זה היה ממש קסום אבל פחדתי לקחת. הרגשתי שכולם מסתכלים עלי.

בשנייה אחת של אומץ תפסתי חבילה אחת. רציתי לקנות גם מגבונים, טלק ומוצץ שנראה ממש חמוד אבל פחדתי ממה שאנשים יגידו או יחשבו. לקחתי עוד כמה דברים מהחנות שיחשבו שזו קנייה לבית שלי שלא יהיה חשוד.
הלכתי במהירות לקופה והנחתי את כל הדברים על המסוע ביחד עם חבילת הדריינייט שלי. השתדלתי שלא ליצור קשר עין עם הקופאית רציתי להעלם…
היא רק אמרה כמה נחמד לראות את המדריכים החדשים שיש פה. אני רציתי למות לא חשבתי שהיא תדע שאני מהצופים, ועוד מדריך בוגר רק מהצמיד שיש לי ביד. כשהיא הגיע לדריינייט הייתי ממש נבוך רציתי להגיד שהם לא שלי, שאני קונה אותם לאח שלי אבל היא מיד הבינה שאני מדריך בוגר.
היא אמרה ״אוי אתה נראה ממש נבוך. אתה לא צריך לדאוג, הנכד שלי אולי צעיר ממך רק בכמה שנים אבל הוא גם משתמש בהם בלילה.״
אמרתי בסדר. רציתי לסים את השיחה הזו כמה שיותר מהר. הרגשתי שכולם שם רואים אותי ושומעים את השיחה.
זו פעם אחרונה שאני עושה קניות בסופר הזה או ליד הבית. שילמתי מהר וחזרתי לדירת השרות. נכנסתי לחדר ונעלתי את הדלת, התכוננתי לרגע שחיכיתי לו כל-כך הרבה שנים, ללבוש חיתול.
התחלתי להוריד את הבגדים והבנתי איזה מזל יש לי שאני רזה רק ארבעים ושתיים קילו. יש לי מזל כי זה אומר שהחיתול נוער הזה יכול לעלות עלי. תמיד חשבתי שזה שלילי עד לאותה נקודה, כי בתיכון שתמיד חשבו שאני צעיר יותר, והיו צוחקים עלי שאני מהיסודי או בחטיבה.
היום אני מבין שזה ממש טוב לי, כי אני יכול ללבוש אותם. פתחתי את החבילה והוצאתי תחתון אחד. התשבתי עירום על המיטה והסתכלתי על תחתוני החיתול הילדותיים האילו שחלמתי כל-כך ללבוש.

עצמתי את העיינים, דמינתי איך אני לובש אותו ומרטיב אותו. הבנתי שאני יכול ללבוש אותם רק לכמה שעות עד שכולם יחזרו כך שאין לי הרבה זמן לבזבז. אני חייב ללבוש אותו.
בנוסף הבנתי שהיום בלילה אני יהיה יכול ללבוש אחד וללכת לישון איתו כל הלילה בתקווה להתעורר לאחד רטוב בבוקר. בפתחתי את דפנות הדריינייט, הכנסתי את הרגלים.
לבשתי אותם ממש לאט והרגשתי איך החיתול עושה את דרכו ומחבק את הישבן שלי בסוף. עשיתי עוד משיכה קטנה אחת לוודא שהוא יושב כמו שצריך ואדוק.
סוף סוף הגשמתי את החלום שלי! אני שוב בחיתולים לא כמו אתמול שניסיתי, וזה לא הצליח אני לובש חיתול או יותר נכון תחתון לילה.
עמדתי מול המראה והסתכלתי על עצמי ילד קטן שאני כל-כך רוצה להיות. שלמות, רוגע, ביטחון זה בדיוק מה שהרגשתי, כל-כך שמח ומאושר.
ואז שמעתי שני דפיקות על הדלת ואת הידית נפתחת… 
״אני נכנס״ הדלת נפתחה ״שמעתי שאתה לא מרגיש טוב אז באתי פא@ אתה לובש חיתול?״

הסיפור מבוסס על שנת השרות שעשיתי. שם הייתה הפעם הראשונה שקניתי ‎תחתוני דריינייט של בנים (לפני זה היה יוניסקס) וכל-כך פחדתי שבן הזוג שלי לחדר יראה אותם…
גם באמת מצאתי דוגמיות של חיתולי פמפרס. אני עד היום לא יודע אם הוא מצא אותם או לא בחדר שלי.

זה הסיפור הראשון שאני כותב בחיים שלי, אני ממש מקווה שאתם אוהבים אותו, תכתבו לי בבקשה בתגובות. גם אם להמשיך אותו… 

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות).  מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “שנת שרות הסודית שלי בצופים פרק א׳ – סיפור”

Scroll to Top