הסיפור שלי חלק ב – How I realized I love diapers

אם עוד לא קראתם מוזמנים לסיפור שלי חלק א'.

בעוד יש לי את ההסכם הקטן שלי עם אלוהים שאף אחד לעולם לא יראה את החיתולים בחדר שלי (שהחבאתי מאחורי הבגדים בארון) זוכרים את אותה שכנה שלקחתי ממנה חיתול? אז לקחתי משם עוד אחד רק שאז הם הבינו שאני זה שלוקח אותם (אולי ראו אותי) אני לא השכח את היום הזה בחיים שלי…
אני חוזר לבית אחרי משחק עם החברים גיל 13 ואני רואה חיתול זרוק ליד הדלת של החדר שלי (אני יודע במאה אחוז שאני לא זרקתי אותו שם). אני לא יודע מה לעשות… חושב אם זה אני? אם מישהו מצא אותו שם? ואז אמא שלי נכנסת לחדר ושואלת אותי "למה היה לך חיתול בין הבגדים??" לא ידעתי מה להגיד אז אמרתי משהו בסגנון שאני והילד של השכנה משחקים לפעמים בובות ומלבישים להם חיתול.
אמא שלי אמרה לי שהיא לא מאמינה והיא רוצה שמחר בבוקר אני הזרוק את החיתול לפח. אמרתי לה שבסדר אבל ידעתי שאין מצב שאני הולך לעשות את זה. בנוסף הרגשתי שההסכם שלי עם אלוהים בוטל.

אני כן רוצה להתמקד בנקודה הזו אתם תמיד חייבים להבין שלא חשוב מה תעשו בסוף מישהו מתי שהוא יגלה חיתול כל שהוא שלכם וזה לא סוף העולם. תמיד אפשר לחשוב על סיבה או תרוץ שבגלל זה יש לכם את החיתולים. נגיד שחברה ראתה חבילת חיתולים שהייתה לי באוטו אני חושב שזה היה טיטולים פרימיום אמרתי לה שזה בגלל שאני לפעמים מקפיץ את בת דוד שלי לגן אז יותר קל שיש חבילה באוטו שלי שאם נגמרו בגן יש לי באוטו להשלים.

יום אחרי היא חזרה מהעבודה ושאלה אותי מה עשיתי עם החיתול ואמרתי לה שזרקתי אותו. התגובה שלה הייתה "מה קרה שאתה ואותו אחד הפסקתם לחתל בובות?" אמרתי לה שכן והיא אמרה לי לבוא ביחד איתה לפח להראות לה שהחיתול בזבל (ברור שהוא לא היה שם) בניסיון נואש אמרתי לה שאולי פינו את הזבל וכך זה נגמר פחות או יותר.

וכך המשיכו החיים שאני חושב איפה אני יכול להחביא את החיתולים שלא יראו אותם. בסוף פתחתי בובה שהייתה לי בחדר והכנסתי את כולם לשם כולל פירוק של רמקולים שהיו לי שהכנסתי לבפנים את החיתול.

בשלב הזה קנו לי מחשב לחדר הייתי בן 13.5 ונכנס לנו אינטרנט לבית שם חיפשתי אם יש עוד אנשים כמוני וגיליתי שכן יש ויש אפילו ישראלים הייתה קומונה בתפוז "גדולים בחיתולים – תפוז קומונות " אני זוכר שהייתי נכנס לפעמים וקוראה דברים מאוד נגעל מחלק מהדברים אבל הבנתי שאני לא האדם היחיד שהוא כזה. עזר לי מאוד. מוזמנים לפוסטים: מה זה ABDL? ואיך להתמודד עם זה שאתה אוהב חיתולים.

בגלל זה היה חשוב לי לפתוח את הבלוג ולעשות אותו בטוח לילדים (מידע שיעזור להבין מה זה? תינוקות בוגרים, אוהבי חיתולים מה זה הרצון ללבוש חיתול).

בנוסף נכנסתי לאתר של האגיס וגלשתי בוא ראיתי את כל סוגי החיתולים שהם מוכרים וגיליתי שיש מוצר חדש שלא ידעתי שקיים עד לאותו שלב דריי נייט מכנס חיתול להרטבת לילה לילדים. שוב מאותו שלב לא יכולתי להפסיק לחשוב על זה וידעתי שזה לא משהו שאני הולך למצאו בפח בצורה כזו או אחרת.

החלטתי שאני הולך לחסוך כסף ולקנות חבילה אחת של דריי נייט באותו שלב זה היה רק סוג אחד שהוא גם לבנים וגם לבנות יש לי עוד את החבילה עם כמה חיתולים אני מקווה לצרף תמונה.

אני לא זוכר למה ביקשתי מאמא שלי כסף אבל היא נתנה לי צירפתי אותו לכסף שהיה לי והיה לי מספיק לקנות את חבילת הדריי נייט הראשונה שלי (חבילת חיתולים ראשונה) אני זוכר שזה היה ביום שלאחותי הקטנה הייתה בת מצווה. הלכתי לבית מרקחת מיד אחרי בית הספר עם הכסף. הייתה לי תוכנית מסודרת מה אני אומר ולמי… אני נכנס לבית מרקחת אומר למוכר שאני צריך תחתוני לילה לבן של שכנה שלי שהוא בן 12 והוא יביא לי את הדריי נייט של האגייס.
מכירים את זה שהמציאות היא לא ממש מה שאתם חושבים שהיא תהיה?! נתחיל עם זה שבית המרקחת היה סגור ופגשתי בחוץ חבר מהכיתה שלי ששאל מה אני עושה שם, אז אמרתי לו שאני עוזר לשכנה שלי בקניות לפעמים כי היא גרושה והילד שלה חולה במשהו והיא בקשה ממני לקנות מפה משהו ושאלתי מה הוא עושה שם?
כן… הוא היה הבן של הרוקח אז הוא ביקש מאבא שלו להכניס אותי (גם כן חבר) אני יודע שאני רוצה דריי נייט אבל לא יכול לבקש ולא חשבתי שיש הרבה סוגים של חיתולים לילדים אז אמרתי לו ששכנה שלי ביקשה ממני שאני אקנה לבן שלה חיתול ללילה תחתון חיתול והוא שאל אותי כמה הוא שוקל אמרתי לו שאני לא יודע (לא יכולתי להגיד כמוני) והתשובה שלו
הייתה שיש יותר מדי סוגים ואני צריך לדעת בשביל שיוכלו לתת לי מה שאני צריך. לא יכולתי להגיד לו שראיתי באתר של האגייס שיש שני מידות 4-7 ו8-15 ואני רוצה של הילדים הגדולים ולא הקטנים. גם לא ידעתי שיש יותר ממידה אחת לגיל 12 וברור שלא שיש סוגים וחברות שונות.
לצערי חזרתי לבית בידיים ריקות וידעתי שאני לא יכול לחזור לשם לקנות אותו שוב. הבנתי שאני צריך ללכת לסופר ולראות אם יש להם שם דריי נייט אם כן לקחת לשלם וללכת מהר.
הלכתי לקניון ונכנסתי לסופר ושם ראיתי שיש את הדריי נייט שאני כל כך רציתי רק ששנייה לפני שקניתי אותו ראיתי את דודה שלי אז המשכתי לעשות סיבוב ויצאתי מהסופר. השעה של הבת מצווה של אחותי התקרבה (היא גם הייתה בקניון באולם אירועים.) ואני הייתי חייב כבר לחזור לבית.
כאשר הגענו לקניון בשביל להתכונן למסיבה (לסדר את כל הדברים והציוד בעולם) לא יכולתי להתרכז כל-כך שעד שעברתי את המחסום של לקנות או לא לקנות כל כך רציתי להגשים את החלום הזה. התגנבתי מהעולם (הקניון במרחק של קילומטר אחד או אחד וחצי מהבית שלי) וקניתי את החבילה של הדריי נייט עד היום יש לי אותה החבילת חיתולים הראשונה שקניתי בחיים כולל כמה מהם. הלכתי לבית במהירות ובגלל שלא היה לי מפתח החבאתי אותם בגינה שלנו בין הצמחים והתפללתי שאף אחד בעולם לא ראה אותי קונה אותם, מסתובב איתם עד לבית, ומכניס אותם לגינה. וברור שהיה לי את הפחד שמישהו ימצאה אותם בגינה ויגנוב אותם או ידע שזה שלי (באותו שלב החיתולים של דריי נייט היו גם לבנים וגם לבנות אותו דבר).
כמו שאתם חושבים הבנת מצווה של אחותי הייתה ממש קשה בשבילי (הזמן לא זז) כל הזמן רק רציתי לחזור לבית לפינוק שיש לי, לנסות בפעם הראשונה את מה שקניתי. אחרי כמה שעות של המתנה חזרנו לבית ולי נשאר החלק הכי קשה של להכניס אותם בזמן שכולם בבית ושאף אחד לא יגלה אותם.
אני זוכר שהמתנתי בהתרגשות במיטה עד שכולם הלכו לישון (למזלי כולם היו גמורים מהיום שהיה) התגנבתי לבחוץ והנחתי את החבילה בעדן החלון של החדר שלי. מהר נכנסתי לחדר פתחתי את החלון הכנסתי אותם וסגרתי אותו. אף אחד בעולם לא יכול להבין כמה התרגשתי בזמן שאני כותב את מילים הללו אותה התרגשות חוזרת אלי, קצב הלב עולה והחיוך שהרגשתי אז. החבילה הירוקה שראיתי באתר של האגיס בחדר שלי חדשה רק בשבילי וממתינה רק לי. סוף, סוף חיתול חדש שאף אחד בעולם לא לבש, חיתול שהוא במידה שלי לילדים בגיל שלי. בתמונה הם נראו כל כך שמחים (באתר אינטרנט של האגייס ובחבילה של החיתולים) פתחתי את החבילה ושמעתי את הניילון שלה והקול שהוא עשה אחד הקולות שאני הכי אוהב בעולם של הפלסטיק של חבילות החיתולים, הוצאתי תחתון חיתול אחד הוא היה לבן אני חושב שהדופק שלי הייתה על 200 באותה שניה כאילו שהעולם עצר מלכת (אפילו לא חשבתי מה אני עושה איתם ואיפה אני הולך להחביא אותם) זה היה עולם רק שלי ושלהם.

(מבלי להיכנס ליותר מדי פרטים) לבשתי אחד מהם והרגשתי על גג העולם, הוצאתי עוד אחד מהחבילה הרחתי אותו, הרגשתי אותו,  ושמעתי את הרשרוש שהחיתול עשה (הם היו מפלסטיק ניילון בד כזה). עד היום בכל פעם שאני פותח חבילת חיתולים אני מרגיש בדיוק את אותה ההרגשה. אחרי שעשיתי מה שעשיתי רציתי לנסות לישון איתו ללא הצלחה ההתרגשות לא נתנה לי, הורדתי אותו והלכתי לישון. בבוקר פירקתי את אחת המגירות הכנסתי לשם את הדריי נייט והלכתי לבית הספר.

עד היום אני זוכר שבגלל שאין תמונה על החיתול לא יידעתי איך ללבוש אותו מה מקדימה ומה מאחור היה כיתוב כזה בכמה שפות (לא עברית) וחשבתי שהכיתוב צריך להיות מקדימה היום אני ודע שלא חחח… אז לבשתי כמה שנים את הדריי נייט בצורה לא נכונה.

אני זוכר שהייתי לובש אותם כל פעם קצת שלא היה אף אחד בבית או לפני השינה לא הייתי מצליח ללכת לישון איתו. לא היה לי מפתח לחדר או משהו כזה כך שלא הייתי יכול לנעול את החדר, זה היה מבצע כזה בכל לילה. את החבילה הייתי שומר במסתור שלה מתחת למגירה ואת החיתול שהייתי לובש הייתי שומר בציפית של הכרית. לא הייתי עושה בו צרכים או משהו כזה. זה הגעיל אותי ולא הבנתי את כל אלו שהיו עושים את זה או לובשים חיתול של מבוגרים (חשבתי פעם שחיתול תינוקות עולה על כולם וזה רק מה שאהבתי), כל כך אהבתי את חיתולי התינוקות והדריי נייט.

הפחד שמישהו ימצאה אותם המשיך לגדול במיוחד אחרי שאמא שלי מצאה את החיתול שהיה לי פעם בארון הבגדים, או אם היא תראה את זה ותחשוב שיש לי איזו בעיה רפואית (דבר שמפחיד אותי גם היום מסיבה כזו או אחרת שאנשים יחשבו שיש לי בעיה רפואית) אבל השתדלתי שלא לחשוב על זה יותר מדי.

כך חולפות להם העונות ללא דברים חדשים או משמעותיים מדי וחג פסח חוזר לו. ושוב צריך לעשות ניקיון יסודי לחדר רק שבניגוד לפעם הקודמת יש לי קצת יותר חיתולים, ועוד את אותה חבילה של דריי נייט.

אמא שלי הייתה איתי בחדר ואנחנו מתחילים לסדר אותו, להוציא את כל מה שיש מתחת למיטה, בארון הבגדים ואני חושב שהכול בטוח מתחת למגירה כי מי יכול לחשוב על זה שיש שם משהו?! אנחנו מנקים את המגירה הראשונה והכל בסדר, את השנייה והכל בסדר, מגעים לשלישית ואז אני שומע את אמא שלי אומרת תוצאי את המגירה ננקה את כל מה נפל למטה. אני שומע את המילים האלו ורוצה למות להעלם לא יודע מה לעשות, מה להגיד המחשבה של לך תסביר לה למה יש לך חבילה של דריי נייט וזה לא בגלל שיש לך בעיה רפואית, ומה היא תחשוב? אני אומר דברים לא רציונליים מתפלל בלב שמשהו יקרה ויעצור את זה שזה יהיה רק חלום (אני כותב את זה והלחץ חוזר) ואז…

הפוסט יותר ארוך מהקודם אז נשאיר משהו לפעם הבא.

חשבתי לפרסם פוסטים פעמים בשבוע ימי ראשון ורביעי מה אתם חושבים? אולי ימים אחרים?

מוזמנים לשתף, ולהפיץ יותר מכול להגיב.

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם אתם רוצים לפרסם גם את הסיפור שלכם אתם מוזמנים שלוח לי הודעה בפרטי.

איך להתמודד עם זה שאתה אוהב חיתולים? 

איך לקבל אוהב חיתולים (ABDL)? 

מה זה abdl?

הסיפור שלי חלק א'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 מחשבות על “הסיפור שלי חלק ב – How I realized I love diapers”

  1. ואו… נתחיל עם תודה על התגובה.
   אני חושב שיש כמה שאלות שאתה צריך לשאול לפני:
   1. למה לספר להורים? במה זה יכול לעזור או שזה לא יכול לעזור.
   2. אם אתה חושב שצריך לספר הייתי מתחיל בלהגיד להם שיש לי שיחה חשובה לעשות איתם להציג לפניהם את הנושא בכללי אתה יכול אפילו לשלוח להם לינק למאמרים שמסבירים מה זה ABDL ואחרי זה אומר להם שאני חולק מהקהילה.
   כך בחשבון שיהיו אלפי שאלות ויכול להיות שהם יהיו בשוק ולא יוכלו להבין ולקבל את זה בהתחלה.

   אני מקווה לכתוב פוסט בנושא.
   מקווה שעזרתי באופן כללי.

Scroll to Top